PODZIEL SIĘ

Sony będzie kontynuowało produkcję marki “Sony Universe of Marvel Characters” po sukcesie Venoma. Studio ujawniło daty premier dwóch nieznanych filmów Marvela.

Dołącz do Akademii Bohaterów Marvela i rozmawiaj z innymi fanami!

Dwie daty premier to:

  • 10 lipca 2020 r.
  • 2 października 2020 r.

Lipcowa data jest reklamowana jako “non-sequel”, podczas gdy październik 2020 zarezerwowany jest dla kontynuacji. Nie trzeba zbyt dużo myśleć, żeby wywnioskować, że Sony planuje wydać film Morbius w lipcu 2020 r., a Venom 2 jest planowany na październik tego samego roku.

Ciężko jest się nie zgodzić, gdyż prace nad Morbiusem już ruszyły. W ciągu prawie dwóch lat powinni wyrobić się z wszystkimi nagrywkami, efektami postprodukcji itd. Tak szybka data premiery Venoma 2 może zdziwić nie jednego fana filmów superhero. Co prawda film odniósł duży sukces, przebijając zarobkiem nawet Czarną Panterę, jednakże nie zapominajmy, że efekty postprodukcyjne do pierwszej odsłony Venoma były czasochłonne.

Co sądzicie na temat spin-offów ze świata Spider-Mana? Na który film bardziej czekacie? Możemy porozmawiać na ten i inne tematy ze światów superhero na naszym discordzie.