PODZIEL SIĘ
The Flash -- "Blocked" -- Image Number: FLA502b_0315b.jpg -- Pictured: Chris Klein as Cicada -- Photo: Katie Yu/The CW -- © 2018 The CW Network, LLC. All rights reserved

Tekst zawiera spoilery do najnowszego odcinka The Flash!

Gdy większość odcinka kręciła się wokół Spin  (złoczyńcy tygodnia), Ralph Dibny Sherloque Wells starali się dowiedzieć czegoś o Cykadzie. Po namierzeniu firmy, w której ich zdaniem powstała jego maska, doszli do ciekawego odkrycia.

Jak się okazało, Cykada dostał moce dzięki Oświeceniu, które DeVoe rozpoczął pod koniec zeszłego sezonu. Jak się okazało pewne kosmiczne szczątki spadły na Orlina Dwyera, obdarowując go ostrzem w kształcie błyskawicy.

Sytuacja nieco skomplikowała się pod koniec odcinka, gdy Cykada przez przypadek  rozwalił metalowy słup w swoim domu. Nie wiadomo, z jakiego powodu był do tego zdolny (czy poprzez zabranie mocy innych metaludzi poprzez sztylet, czy to z innego powodu), ale doświadczył tego po raz pierwszy.

Weźmy masterplan DeVoe, dodajmy do tego popsucie linii czasu przez Norę West-Allen oraz mocny powód do prywatnej zemsty na metaludziach, a wyjdzie nam bardzo ciekawy złoczyńca sezonu!