PODZIEL SIĘ

Już niedługo zobaczymy wszystkim znanego przestępcę z DC Comics. Lex Luthor prawdopodobnie wystąpi w czwartym sezonie Supergirl!

W wywiadzie z The Hollywood Reporter, Robert Rovner (Producent wykonawczy w Supergirl) rozmawiał o pojawieniu się Lexa Luthora. Złoczyńca będzie powiązany z jego siostrą Leną (Katie McGrath).

Pomimo tego, co już widzielismy w tym sezonie wciąż nie mamy pewności, co to oznacza. Jest możliwe, że Lex posiada związek z ruchem przeciw kosmitom, zwłaszcza że była pracownica Lexa Mercy Graves (Rhona Mitra) jest członkiem tej grupy. Inną możliwością jest powiązanie z “Red Son” Karą, widząc, jak eksperymenty Leny spowodowały jej powstanie. Niektórzy fani uważają, że Lex może mieć polityczne motywacje.

W każdym razie wygląda na to, że wpływ Lexa w świat serialu będzie ogromny. Nawet jeżeli serial początkowo nie zamierzał go pokazywać.

“JesteŚmy super podekscytowani na moment przedstawienia tego świetnego złoczyńcy. Prowadziliśmy już wcześniej rozmowy o Lexie i cieszy nas fakt, że w końcu zadebiutuje. Nie możemy się doczekać, aż zatrząśnie całym National City i stawi czoła nie tylko Supergirl i swojej siostrze.” Zdradzili nam Robert Rovner i Jessica Queller.