PODZIEL SIĘ

Jeśli chodzi o obsady filmowe, mało która firma może pochwalić się doborem samych perełek aktorskich, tak jak Marvel Studios. Od czasów obsadzenia Roberta Downey Jr. w roli Tony’ego Starka studio zatrudniało dokładnie tych ludzi, których chcieliśmy widzieć w roli bohaterów.

Właśnie dlatego fanów zalała fala żalu i złości po wiadomościach, że wraz z zakończeniem zdjęć do Avengers 4 Chris Evans nie będzie wcielał się więcej w rolę Kapitana Ameryki. Jednakże dzięki zupełnie nowemu wywiadowi dowiadujemy się, że gwiazda ma jeszcze trochę do zrobienia z rolą odgrywaną przez ostatnich 10 lat.

Niedawno USA Today udostępniło wywiad z Joe Russo – jednym z reżyserów filmów Avengers: Infinity War i Avengers 4.
Poproszony o skomentowanie posta udostępnionego przez Evansa, w którym aktor zapowiadał koniec współpracy z Marvelem jako Kapitan Ameryka, reżyser miał to do powiedzenia:

“Myślę, że dla niego było to bardziej emocjonalne niż dla nas, ponieważ Chris jeszcze nie skończył z Kapitanem Ameryką. Nie mogę wytłumaczyć, co to znaczy, ale fani na pewno niedługo się przekonają, o czym mówię.”

Niestety Russo nie chciał wyjaśnić, co ma na myśli, ale fani od razu odzyskali nadzieję, że mimo bardzo sugestywnego twitta zamieszczonego przez Evansa i oświadczenia, że wraz z zakończeniem zdjęć do Avengers 4 żegna się on ze światem Marvela, jego przygoda z Kapitanem Ameryką nie zakończy się tak szybko.

Dla tych, którzy nie mieli okazji zobaczyć słynnego oświadczenia Evansa, przypominamy:

Jesteśmy ciekawi Waszych opinii. Myślicie, że Chris Evans rzeczywiście pożegna się z Kapitanem Ameryką wraz z filmem Avengers 4? Dajcie znać w komentarzach 😉

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here