Seriale Arrowverse nadal mają przerwę, ale fani już teraz zastanawiają się, czy ich seriale dostaną zamówienia na kolejne sezony. Jednakże z prawdopodobnie dobrą nowiną podzielił się sam prezydent stacji The CW, Mark Pedowitz, który dla EW powiedział, iż jest pewien, że bohaterowie seriali: Arrow, The Flash, Legends of Tomorrow i Supergirl nigdzie się nie wybierają!

“W tej chwili jest trochę za wcześnie. Zauważamy, że podczas zimowych TCA ogłaszaliśmy, które seriale zatrzymujemy, ale teraz nie byliśmy jeszcze gotowi, aby to zrobić. Za kilka tygodni prawdopodobnie do tego dojdziemy. Jestem pewien, że zobaczymy je wszystkie z powrotem.” – powiedział Pedowitz.

Wiadomość, że wszystkie cztery produkcje DCTV najprawdopodobniej powrócą – nawet jeśli nie zostały jeszcze oficjalnie ogłoszone – może przynieść fanom ulgę, zwłaszcza jeśli chodzi o seriale Arrow i Legends of Tomorrow. Już drugi raz w ciągu ostatnich miesięcy osoby związane z serialami wyrażaŁY przekonanie, że produkcje powrócą. W ubiegłym miesiącu producent wykonawczy Marc Guggenheim powiedział fanom podczas ACE Comic Con w Rhode Island, że on również jest przekonany, że Arrow i Legendy powrócą.

Prezydent stacji The CW chciał również zaznaczyć, że mamy dopiero początek stycznia, a przez święta nie zdążyli wraz z całym zarządem przedyskutować planów na kolejny rok. Ale obiecuje, że postarają się szybko odpowiedzieć na nasze wszelkie wątpliwości i potwierdzić kolejne plany. Pedowitz zaznaczył również, że opóźnienie z ogłoszeniem planów nie jest związane z aferą molestowania seksualnego, którego dokonywał były reżyser serialu The Flash, Andrew Kreisberg.