PODZIEL SIĘ

Supergirl powróciła po długiej przerwie i w końcu mogliśmy poznać prawdziwą misję Legionu Superohaterów. Jednak gdy prawda wyszła na jaw, nie pomogło to obecnej sytuacji, a może w przyszłości wręcz spowodować więcej kłopotów DEO i Supergirl.

W jednym z ostatnich wywiadów dla Entertainment Weekly Chris Wood wyjawił, że jego bohater w końcu dowie się, jaki sekret skrywali jego przyjaciele z drużyny: „Mon-El był przekonany, że to on dowodzi misją, aby powrócić i powstrzymać Wordlkillerów. Nie wiedział natomiast, że ten plan B był tak naprawdę planem A i że działo się to za aprobatą Imry i Brainy’iego”.

Fani mogą pamiętać, że pod koniec wcześniejszego odcinka, przed przerwą, Imra (Amy Jackson) i Mon-El mieli rozmowę od serca, w której Daxamita opowiedział swoją historię i przyznał się do skomplikowanych uczuć, które żywi do Kary (Melissa Benoist). Potem Imra wyjawiła, że nie była z nim do końca szczera o prawdziwym celu ich misji. Wszyscy fani zastanawiali się, co to może być, a teraz brzmi to tak, jakby Legion cały czas miał pomóc w pokonaniu Worldkillerów i to może być problem.

„Dowie się on tego, jaki dokładnie był plan i dlaczego nie był do niego włączony. Oczywiście będzie to problem dla Legionu i dla DEO, ponieważ wraz z zatajaniem informacji idzie pewna nieufność, a Mon-El doświadczył tego już kilka razy. Tylko tym razem on jest po przeciwnej stronie.” – mówił w wywiadzie aktor.

Wood nie zdradził dokładnej natury misji. Wskazał tylko, że bycie po drugiej stronie w trzymaniu sekretów może zbliżyć go i Karę.

A Wy co myślicie o misji Legionu?

Kliknij tutaj i przejdź do najlepszego sklepu internetowego z gadżetami superbohaterów!