PODZIEL SIĘ

Już na początku tygodnia ujawniono fascynującą wiadomość, iż znany aktor Jeremy Irons (Alfred z Justice League) zagra w serialu Watchmen stacji HBO!

Tymczasem pojawiły się prawdopodobne informacje dotyczące jego roli w tym serialu. Według That Hashtag Show, Jeremy Irons zagra postać zwaną “Blond Man”, a opis postaci brzmi podobnie jak starsza wersja Adriana Veidta, znanego jako Ozymandias. Wcześniejsze wiadomości wskazywały, że Irons ma zagrać “starzejącego się władcę brytyjskiego dworu”, podczas gdy That Hashtag Show informuje opisuje postać jako “wysoce inteligentną, która nie da o sobie zapomnieć.” Jest przyzwyczajony do bycia posłusznym i zawsze poprawnym: arogancki, erudycyjny patrycjusz, sprawny fizycznie, nigdy nie opuścił żadnego treningu w swoim życiu.

Opis ten jest bardzo podobny do postaci Ozymandiasa w oryginalnym komiksie Watchmen. Choć postać ma niemieckie korzenie, a nie Brytyjskie, jednakże jest bardzo inteligentnym blondynem i niezwykle sprawny fizycznie – częścią jego historii jest to, że jako młody człowiek trenował, by osiągnąć szczytową kondycję fizyczną, a nawet stał się światowym gimnastyką.

Jeśli Irons zagra Ozymandiasa, to będzie ciekawie zobaczyć jaką rolę odegra w całym serialu.