PODZIEL SIĘ

Ten rok nie jest zbyt widowiskowy dla DC-WB, ze względu na to, iż dopiero w grudniu pojawi się jedyny tegoroczny film ze świata DCEU, czyli Aquaman, jednakże mamy wiele informacji odnośnie do 2020 roku i prawdopodobnie wtedy więcej razy pojawimy się w kinie!

Ze względu na pewny podział uniwersum DCEU od niezależnego uniwersum DC-WB, rok 2020 będzie obfity w produkcje filmów na podstawie komiksów DC Comics. Warto na początku wspomnieć o niezależnym filmie The Joker z Joaquinem Phoenixem w roli głównej. Nadal nie wiemy co z filmem The Batman, który według ostatnich plotek, również może być filmem poza DCEU, a jak wiemy premiera filmu, miała okazać się właśnie za dwa lata!

Posuchy w DCEU w 2020 r. nie zobaczymy, a to ze względu na długo już zapowiedziane filmy The Flash oraz Green Lantern Corps. Produkcja filmu Nightwing już od roku ma określonego reżysera, a jest nim Chris McKay, raczej wątpliwe jest to, że reżyser tak długo będzie czekał na zielone światło i w końcu Warner Bros określi swoje plany produkcyjne, a sam film trafi do kin obok ww. produkcji filmowych. Nadal nie wiemy co dokładnie z solowym filmem The Batman, jeśli nie będzie on poza uniwersum DCEU i ponownie w rolę Batmana wcieli się Ben Affleck to film powinien trafić do kin właśnie w tym gorącym roku. Nie możemy również zapomnieć o tegorocznym Aquamanie, którego również czeka sequel po oczywiście dobrych wynikach kasowych.

Ostatni zapowiedziany film The New Gods w reżyserii Ava DuVernay także ma mieć swoją premierę w 2020 r.

Będziecie zadowoleni z większej ilości filmów DC w kinach? Komentujcie!