PODZIEL SIĘ

Fani Gotham po miesiącach niepokoju oraz ostatnich wielu smutnych informacji odnośnie kasacji ulubionych seriali, stacja FOX oficjalnie zdecydowała się zamówić piąty sezon serialu Gotham!

Niestety jest też druga ważna wiadomość… Piąty sezon będzie finałem serialu. Portal Hollywood Reporter podaje, że zamówiono trzynaście odcinków, które łącznie dadzą serialowi komplet stu odcinków, umożliwiających odsprzedaż praw do serialu innemu konsorcjum.

Oczywiście wszelkie plany mogą się jeszcze zmienić, a tak naprawdę może to być podyktowane transakcją na linii 20th Century Fox (właściciel stacji FOX) z Disneyem (Marvel). Warner Bros z DC Comics potrzebują czasu do oficjalnego startu swojej własnej platformy streamingowej pod nazwą DCUniverse, a jak wszyscy wiemy, aby DC przyciągnęło do siebie potencjalnych klientów, musi też zaoferować dużą ilość własnych produkcji. Już na tę chwilę, plotkuje się o tym, że na platformę trafi serial Lucifer, czy Gotham będzie kolejnym serialem, którego zobaczymy na DCUniverse w 2019 r.?!