PODZIEL SIĘ

Stacja The CW  wydała streszczenie trzech odcinków seriali: The Flash, Arrow i Supergirl, które wchodzą w skład tegorocznego crossoveru pt. “Elseworlds”!

Warto przypomnieć, że w tym roku serial Legends of Tomorrow wypadł z crossoveru, jednak na pocieszenie dostajemy debiut Batwoman i powrót wielkiej postaci, Supermana!

Harmonogram crossoveru (czasu polskiego):

10.12.2018 r. (poniedziałek) – The Flash 5×09 “Elseworlds, Part 1”
11.12.2018 r. (wtorek) – Arrow 7×09 “Elseworlds, Part 2”
12.12.2018 r. (środa) – Supergirl 4×09 “Elseworlds, Part 3”

Streszczenie odcinka The Flash 5×09 “Elseworlds, Part1”:

Kiedy Barry i Oliver budzą się pewnego ranka i zdają sobie sprawę, że zamienili się ze sobą ciałem, obaj wyruszyli na misję, aby dowiedzieć się, co zakłóciło oś czasu doprowadzając do takiej zmiany. Jednak sprawy stają się coraz to gorsze, gdy sprawę przedstawiają drużynie Flasha, a oni w to nie potrafią uwierzyć. Wtedy też Barry i Oliver zdają sobie sprawę, że potrzebuję pomocy Supergirl i udają się do Smallville na Ziemi-38, gdzie spotykają także Clarka Kenta i nieustraszoną reporterkę Lois Lane.

Streszczenie odcinka Arrow 7×09 “Elseworlds, Part 2”:

Oliver i Barry nadal tkwią w swojej wielkiej zamianie ciał, wraz z Supergirl udają się do Gotham City na rozmowę z sprawcą tego wielkiego zamieszania, czyli Johnem Deeganem, aby dowiedzieć się, dlaczego ich rzeczywistość się zmieniła. Tam spotykają tajemniczą Kate Kane (Batwoman), która przekazuje im informację prowadzące do Arkham Asylum.

Streszczenie odcinka Supergirl 4×09 “Elseworlds, Part 3”:

Supergirl, The Flash, Green Arrow i Superman angażują się w wielką bitwę o swoje życie!


Zapraszamy do rozmów dotyczących tego crossoveru i nie tylko na naszym kanale Discord! Kliknij poniżej i przejdź do kanału.