PODZIEL SIĘ
MARVEL'S AGENTS OF S.H.I.E.L.D. - ABC's "Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D." stars Chloe Bennet as Agent Daisy Johnson. (ABC/Kurt Iswarienkio )

Choć Agenci TARCZY wrócą na ekrany dopiero latem, już teraz wiemy, że przynajmniej jedna z postaci pokaże nam się w nowym stroju.

Kliknij tutaj i dołącz do wspólnych rozmów o superbohaterach na naszej grupie!

Aby pomóc uczcić zapowiedź kolejnego, siódmego już sezonu, aktorka Chloe Bennet udostępniła na Twitterze nowy wygląd swojej postaci w serialu – Nieczłowieka Daisy Johnson, alias Quake – w nadchodzącym sezonie.

Przepremierowe spojrzenie na wygląd Quake. Chodźcie złoczyńcy.

Chociaż niektórzy sądzili, że skrócony szósty sezon może być ostatnim dla Agentów TARCZY, były prezes ABC Entertain, Channing Dungey, wyraził nadzieję, że krótszy sezon wydłuży żywot serialu.

Zobaczymy, czy to koniec. Wydaje mi się, że ostatni sezon był naszym najlepszym, a fani pozostają bardzo lojalni. Mam nadzieję, że przenosząc ją na lato, gdzie nasza oglądalność jest mniej ważna i sezon będzie mógł trwać dłużej.

– powiedział Dungey

Okazało się, że Dungey miał słuszność w swoich analizach, serial odnowiono na siódmy sezon (wciąż w trzynastu odcinkach) na sześć miesięcy przed premierą szóstego sezonu. Warto wspomnieć, że pierwszy odcinek wyreżyseruje Clark Gregg. Nie wiadomo jeszcze, czy, i jeśli tak, to jaką rolę odegra jako Dyrektor Phil Coulson.

Miałem zabawny telefon od mojego przyjaciela z Cinematical Universe – powiedział raz Gregg – którego normalnie widuję podczas takich wydarzeń. Powiedział “wiesz, myślę, że mamy coś dla Ciebie, tylko że to się dzieje w latach dziewięćdziesiątych. Mógłbyś iść na siłownię?” Taa, lata dziewięćdziesiąte? Nie ma siłowni, która mogłaby przywrócić mnie do lat 90. Odparł “Cóż, nie martw się. Pracowaliśmy nad pewną technologią i wydaje nam się, że możemy odjąć Ci kilka lat.”

Zapraszam do komentowania przyszłości Phila Coulsona oraz wyglądu Daisy na naszym Discordzie. 🙂