PODZIEL SIĘ

Jakiś czas temu poznaliśmy nazwę większości odcinków pierwszego sezonu nadchodzącego serialu Titans, który zadebiutuje na nowej platformie streamingowej DC – DC Universe.

Jeden z odcinków nosi nazwę Jason Todd i od momentu “wycieku” ludzie zastanawiali się, czy faktycznie dane nam będzie ujrzeć drugiego Robina w akcji i jak się okazało – będzie nam dane!

Kilka dni temu wyciekły foty z planu serialu, gdzie możemy ujrzeć Currana Waltersa właśnie jako Jasona Todda, który będzie walczył u boku Dicka Graysona jako Robin. Chwila, a czy to przypadkiem Dick nie miał być Robinem? Cóż – nie wiadomo jeszcze, czy Walters w ogóle włoży strój, oraz czy Brenton Thwaites, odtwórca roli Graysona, nie stanie się w międzyczasie Nightwingiem.

Zapowiada się interesująco, w szczególności że dowiedzieliśmy się także, iż dane nam będzie ujrzeć Superboya, który wystąpi w finałowym odcinku sezonu (o czym będziecie mogli przeczytać w innym newsie). Są również plotki, jakoby Wonder Girl także miała zaszczycić nas swoją obecnością, ale do tej pory nie potwierdzono tej informacji.

Myślicie, że Curran sprawdzi się w roli?

 

Aktualizacja:

Minka Kelly – czyli aktorka, która wciela się w serialową gołębicę – bardzo lubi zasypywać nas nowościami z planu serialu. Jedna z jej ostatnich relacji na instagramie potwierdziła obecność Donny Troy, w którą wcieli się aktorka Conor Leslie – mega!

Zdjęcie użytkownika Geek Byki.