PODZIEL SIĘ

Fani wreszcie będą mogli oglądać Constantine’a nieco dłużej, niż tylko rzadkie wizyty tego bohatera w świecie Arrowverse, gdyż dołączył do obsady czwartego sezonu Legends of Tomorrow. Chociaż sam bohater będzie miał poważny problem z Sarą Lance, która nie znosi słuchać bzdur opowiadanych przez innych ludzi.

Jak wiemy Constantine jest nieco specyficzny, jego humor również odbiega od reszty zespołu, a całe życie poświęcił mitycznemu światu, z czym Sara Lance będzie miała problem, ponieważ nie jest to prosty do zrozumienia temat. Chociaż sam bohater nie będzie miał z tym problemu.

Podczas konwentu FanX 2018 w Salt Lake City, aktorka wcielająca się w postać Sary, czyli Caity Lotz opowiedziała o niezręcznym spotkaniu jej bohaterki z Constantinem!

“Znali się tam od jakiegoś czasu, Constantine był tym, który przywrócił duszę Sary, przez jakiś czas utrzymywali kontakt, a on jest wyjątkowym dodatkiem do zespołu, on przychodzi i bardzo mu się podoba. Uważa, że ​​jest darem Bożym na ziemi i bardzo szybko to sprawdza w scenie, o której nie wiem, czy mogę powiedzieć, ale jest w niej nagi!” – powiedziała aktorka.

Czy taka scena spodoba się widzom serialu? Prawdopodobnie fanki Johna będą zadowolone! 🙂