Ogień eksplodujący wszystkimi barwami na nocnym niebie. Muzyka zsynchronizowana w każdym detalu z kolorowymi fajerwerkami. Każdy akcent tła muzycznego zaznaczony pirotechniką i tysiące widzów, których wszystko to wprawia w zachwyt. Właśnie tym są Widowiska Pirotechniczne PyroSilesia.

Aż 3 widowiskowe pokazy dopełnione najlepszą muzyką oczarują widzów już 1 września 2018 podczas pierwszego Festiwalu Pirotechnicznego na katowickim Muchowcu! Wiemy z doświadczenia, że takie imprezy potrafią przyciągnąć nawet 35 000 uczestników – czas pobić ten rekord!

Czego się spodziewać?

Festiwal Pirotechniczny to unikatowy na skalę światową spektakl potężnych i niepowtarzalnych sztucznych ogni mistrzowsko zsynchronizowanych z muzyką. Niesamowite wrażenia gwarantowane.

Pokaz tworzą pirotechniczni profesjonaliści. Uznane grupy pirotechników przygotowują show przez kilka tygodni. Nad 1 minutą pokazu pracują około 2 godziny, a na samo rozłożenie ładunków przeznaczają kilka dni. Dwoją się i troją, żeby każdy akcent tła muzycznego był zaznaczony pirotechniką. Mówią, że to trochę jak choreografia w tańcu: ważny jest dobór kolorów, efektów i muzyki.

Efekt? Zachwyt widzów nad potęgą eksplozji i światła.

Międzynarodowe Pokazy Pirotechniczne

Harmonogram: