PODZIEL SIĘ
Poison Ivy - postać, która zadebiutuje podczas filmu Gotham City Sirens.

Debiut Margot Robbie w roli Harley Quinn w Suicide Squad ukazał nam postać zauroczoną Jokerem, choć fani DC Comics wiedzą, że Harley jest również znana ze związku z Poison Ivy.

Kliknij tutaj i dołącz do wspólnych rozmów o superbohaterach na naszej grupie!

Chociaż nie zanosi się na to, że ta relacja zostanie wspomniana w nadchodzącym Birds of Prey, aktorka ma nadzieję, że przyszły film w DCEU może przywrócić na wielki ekran innego złoczyńcę. I tym razem zrobi to dobrze.

Jeśli czytasz komiksy, wiesz, że Poison Ivy i Harley mają intymny związek, w niektórych komiksach przekazują to jako przyjaźń, w innych widać, że są zaangażowane seksualnie jako para. Próbowałam – chciałabym mieć Poison Ivy wrzuconą do uniwersum, ponieważ związek Harley i Poison Ivy jest jednym z moich ulubionych aspektów komiksów, więc zamierzam pokazać to na ekranie.

Margot Robbie dla Pride Souce

Relacja pomiędzy Harley i Jokerem zarówno w komiksie, jak i w Suicide Squad jest w najlepszym wypadku problematyczna, a emocjonalnie i fizycznie – najgorsza. Usunięcie tej romantycznej relacji z DCEU najprawdopodobniej uspokoi większość widzów na temat potencjalnego związku Poison Ivy, co prawdopodobnie spowoduje, że widzowie będą mieli znacznie mniej negatywne reakcje na oglądanie dwóch kobiet łączących się w sposób romantyczny.

Robbie była pierwszą aktorką, która zagrała Harley Quinn w filmie fabularnym, w przeciwieństwie do Poison Ivy, którą niestety widzieliśmy wcześniej w Batman i Robin, granym przez Umę Thurman. W związku z tym, że pojawienie się postaci w przyszłym filmie jest niepotwierdzone, Robbie uniknęła teoretyzowania, kto mógłby wcielić się w postać. “Dużo o tym myślałam i nie ma nikogo, kto by mi przyszedł do głowy, jestem całkowicie otwarta.” przyznała aktorka.

A Wy? Chcielibyście zobaczyć ten gorący związek na ekranie? Kogo byście chcieli zobaczyć w scenie jak na obrazku wyżej? Dajcie znać w komentarzu i/lub na naszym Discordzie. 🙂