PODZIEL SIĘ

Podczas Heroes and Villains Fan Fest w Nashville, w stanie Tennesse, Brandon Routh, aktor wcielający się w postać Raya Palmera w serialu “Legends of Tomorrow“, został zapytany, czy Hawkgirl i Hawkman powrócą do serialu.

“Nie wiem nic o Hawkgirl i Hawkmanie. Myślę, że oni chcą w końcu cieszyć się życiem, uwolnieni od Vandala Savage’a. Wreszcie mogą spędzić swoje życie w spokoju.”

Obie te postacie zostały uwolnione od Vandala Savage’a po pierwszym sezonie “Legends of Tomorrow“. Od tamtej pory nikt ich nie widział. Ray Palmer miał bliskie stosunki z Hawkgirl, więc kto wie, może będziemy mogli ją ujrzeć.  Na razie jednak nie wydaje się to możliwe.

Do serialu za to wróci Amaya Jiwe. Potwierdził to Marc Guggenheim.

“Tak, Maisie wróci. Czujemy, że jesteśmy to winni tej postaci, aby dokończyć jej historię. Kiedy odsunęliśmy ją z jej ścieżki w 1942 roku, musieliśmy ją zawrócić na tę ścieżkę. To było coś, co zawisło nad nami jako scenarzystami i nad samą postacią. Z niecierpliwością czekam na dalszą historię Amayi. W tym roku na Comic-Con opublikujemy nasze plany dotyczące Maisie.”