PODZIEL SIĘ

Powrót “Legends of Tomorrow” na ekrany telewizorów coraz bliżej. W najbliższym odcinku swój wieki występ zaliczy John Constantine (w tej roli świetny Matt Ryan). Wygląda również, że John przyciągnie ze sobą coś znajomego na pokład Waveridera.

Konto scenarzystów “Legend Jutra” na Twitterze niedawno udostępniło zakulisowe zdjęcie z napisem „Spotted on the Waverider…”. Na zdjęciu widać karteczkę z numerem telefonu – takim samym, wydrukowanym na wizytówkach Johna Constantine’a.

Numer telefonu to 404-249-7182 – był on dosyć stałym elementem show z Johnem Constantine’em (zanim nie został anulowany z niewiadomych dla mnie powodów – damn you NBC!). Kiedy seria po raz pierwszy zadebiutowała w NBC, numer ten był propagowany jako „służbowy”, który odtwarzał wiadomość z poczty głosowej zawierającą potencjalny Easter egg, nagranej właśnie przez Johna. Numer pojawił się ponownie, kiedy Constantine zaliczył swój występ w serialu „Arrow”, co doprowadziło wielu fanów do odkrycia nawiązania, aluzji.

W tym przypadku można spokojnie założyć, że coś podobnego się wydarzy w nadchodzącym epizodzie „Legend”. Jednakże ciężko w tej chwili powiedzieć, czy wiadomość na poczcie głosowej Johna będzie taka sama. Fani Arrowverse oraz Johna Constantine’a będą musieli po prostu poczekać, aby się o tym przekonać.

W długo wyczekiwanym odcinku „Legend” zobaczymy Johna Constantine’a (Matt Ryan), który połączy siły z drużyną, pozyskując ich pomoc w walce z jakimś rodzajem nadprzyrodzonego zagrożenia. Pomimo że ciężko wywnioskować coś na temat tego zagrożenia ze zdjęć, to jednak jak pamiętamy z finału odcinka połowy sezonu „Legends of Tomorrow”, to ma to coś wspólnego z kapitanem drużyny, Sarą Lance/White Canary (Caity Lotz).

„Pracowałam z Mattem jeszcze przed ‘Arrow’ i myślę, że cały czas byłam pod wrażeniem” – powiedziała Lotz podczas ostatniej wizyty w zeszłym roku. „On jest naprawdę wspaniałym aktorem, mieliśmy dużo zabawy na planie. Patrząc z perspektywy Sary: to naprawdę zarozumiały facet, który g… wie i myślę, że go zaskoczy, ponieważ on uważa się za imponującego, a tymczasem to ona wszystkich rzuca na kolana. Myślę, że są przyjaciółmi – lubią się”.

“Legends of Tomorrow” powraca już w poniedziałek 12 lutego 2018 r.