PODZIEL SIĘ
Legends of Tomorrow

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jakie imiona będą miały Ava Sharpe i Gideon, jeśli twórcy Legends of Tomorrow przesadzą z ziołem  z jakiegoś powodu znajdą pretekst, by nadać im tożsamości superbohaterów?

Artykuł zawiera spoilery do ostatniego odcinka LoT.

Już nie musicie z tego powodu zarywać nocy. W finale półsezonu Legends of Tomorrow, zatytułowanym Legends of To-Meow-Meow, fani mogli oglądać zespół, który przeszedł przez wiele wariantów rzeczywistości, odkrywając je na nowo za każdym razem. W jednym z nich (inspirowanym Aniołkami Charliego, gdzie męska część załogi zginęła) Gideon przybrała ludzką formę o pseudonimie Hard Drive, a Ava dołącza do zespołu terenowego jako Roundhouse.

W komiksach Roundhouse nie jest piękną blondynką, która pracuje dla rządu, lecz nastolatką o imieniu Billy Wu. Wu jest młodą bohaterką, która może przekształcić swoje ciało w piłkę i jest członkiem Młodych Tytanów.

Hard Drive, jak na ironię, ma pewne powiązania z rządem, ale dopiero od momentu jak został superbohaterem. Jeremy Horton był potężnym telekinetykiem i posiadał także telepatyczną moc perswazji, którą trzymał w sekrecie przed kolegami z zespołu z serii Young Heroes in Love z lat 90. Hard Drive ma z góry ustalone poglądy na to, jak członkowie zespołu powinni się zachowywać i wchodzić w interakcje, ale nie manipulował ich umysłami i zachowaniami, aby dopasować ich do tych wyobrażeń. W końcu doznał załamania nerwowego, wycofał się z roli bohatera i został gubernatorem stanu Connecticut.

Bez względu na to, czy Ava i Gideon kiedykolwiek przyjmą te nazwiska w terenie, one same najprawdopodobniej nigdy nie będą pamiętały, że cokolwiek takiego miało miejsce. Z punktu widzenia Avy nie upłynęło ani chwili od końcówki poprzedniego odcinka do naprawy rzeczywistości.

A co jeśli chodzi o Gideon? Tego nie wie nikt prócz twórców serialu. Można się po nich spodziewać wszystkiego. Dzięki temu ten serial jest tak niezwykły.