PODZIEL SIĘ
W tym odcinku Barry niechętnie łączy siły z niektórymi z poprzednich złoczyńców z tego sezonu po tym, jak wszyscy zostali porwani przez Gregory’ego Wolfe’a. Po ucieczce z meta skrzydła grupa została skonfrontowana na dziedzińcu więzienia przez Wolfe’a i jego strażników. Wkrótce spotkał ich także Clifford DeVoe / The Thinker, który w nowy sposób wyposażył swój fotel myślowy. Korzystając z krzesła, DeVoe wyrzucił moce ze wszystkich różnych metaludzi – Ramsey Deacon/ Kilg%re,  Sylbert Rundine / Dwarfstar  i Mina Chaytan / Black Bison. DeVoe zabił także Wolfe’a, zanim wskoczył w ciało Becky Sharpe / Hazard, odrzucając poprzednie ciało.

Tak więc, jeśli śledzisz postępy, oznacza to, że pięć pomniejszych postaci z tego sezonu – oprócz garstki popleczników – jest już martwych.

Wprowadza to interesujący zwrot w całej sytuacji “autobusu metaludzi” w tym sezonie, przy czym niektórzy zakładają, że DeVoe będzie potrzebował jak największej liczby swoich obiektów przy życiu, aby mógł wykonać kolejny krok swojego planu. I tak ostatecznie fani będą prawdopodobnie spekulować na temat tego, o co chodziło w całej sprzeczce, ponieważ główny plan DeVoe pozostaje tajemnicą. Ale to jeszcze bardziej ilustruje, do czego zdolny jest DeVoe i jak wiele osób przeplata się z jego planem.

“Barry zaczyna mieć obsesję na punkcie tego, że to jest nasz facet, zdaje sobie sprawę, że szybko się zabrudzi, a zanim zrobi się brudny, chce wyprzedzić tego faceta.” – powiedział Gustin pod koniec zeszłego roku dziennikarzom. “A potem zaczynają sobie zdawać sprawę z tego, jaki to będzie trudny przeciwnik, który będzie inny niż wszyscy, z którymi mieliśmy do czynienia w przeszłości. Nie jest speedsterem, jest czymś, czego nigdy wcześniej nie widzieliśmy.”