PODZIEL SIĘ

Jedną z bardziej popularnych teorii na temat tego, w jaki sposób “uśmierceni” bohaterowie najnowszych Avengers powrócą do świata żywych, jest podróż w czasie. Pomysł ten nie wszystkim się podoba, a jeden z fanów wychodzi z alternatywą dla tej teorii.

Użytkownik serwisu Reddit filopj również sądzi, że losy bohaterów potoczą się inaczej. Według niego Thanos użyje kamieni nieskończoności: kamienia duszy do przywrócenia ich do życia oraz kamienia umysłu, aby zawładnąć ich wolą i móc ich kontrolować.

Wyżej wspomniany filopj mówi też, by nie zapominać o tym, że “pstryknięcie” przez Thanosa, które wyeliminowało połowę ludzkości, stale uszkodziło rękawicę oraz znacznie go osłabiło, przez co w kolejnym filmie nie będzie równie potężny jak był w Avengers: Infinity War.

Bardzo ciekawa teoria, aż sam jestem ciekawy, jak będzie wyglądało finałowe starcie! A Wy myślicie, że filopj się nie myli ze swoją teorią? Dajcie znać w komentarzach oraz zapraszam na naszego Discorda tutaj, by podyskutować o tej teorii, a może nawet obmyślimy swoją, która okaże się trafniejsza!