PODZIEL SIĘ

Jakiś czas temu wyciekła lista tytułów kilku odcinków pierwszego sezonu “Titans” – dzisiaj mamy już komplet! Niby nie jest to nic wielkiego, ale mniej więcej nakreśla nam, czego spodziewać się w serialu.

Z pewnością wiemy, których bohaterów dane nam będzie ujrzeć na ekranie. Niedawno potwierdzono obecność Donny Troy, w którą wcieli się Conor Leslie. Swoją obecnością zaszczyci nas również młody Jason Todd, którego odgrywać będzie Curran Walters! (Jak Walters prezentowałby się jako Robin, możecie ujrzeć na fanowskiej grafice poniżej).

Zdjęcie użytkownika ReeceDesign.

Poza tytułowymi Tytanami pojawi się także Doom Patrol, który otrzyma swoją osobną serię, która planowana jest na 2019 rok.

Nazwy dwóch odcinków pewnie wzbudzają nieco większe zainteresowanie, chodzi oczywiście o “The Messenger” i “Angela”. Jeżeli w drugim przypadku chodzi o matkę Raven, to w takim razie aż (!!!) trzy odcinki w sezonie będą poświęcone córce demona, a co z tym może być związane – cały pierwszy sezon będzie skupiony właśnie na jej historii i być może walce z Trigonem (a przypominam, że jakiś czas temu krążyły takie plotki!).

Lista odcinków prezentuje się następująco:

1.1 “Titans” (Pilot)

1.2 “Hawk and Dove”

1.3 “Starfire”

1.4 “Rachel”

1.5 “The Doom Patrol”

1.6 “The Messenger”

1.7 “Jason Todd”

1.8 “Angela”

1.9 “Donna Troy”

1.10 “Hank and Dawn”

1.11 “Koriand’r”

1.12 “Dick Grayson”

1.13 (Season Finale) “Raven”

No to czekamy! 🙂