PODZIEL SIĘ

Gwiazda “Krainy lodu”, Josh Gad, nie odpuszcza ze swoją nieoficjalną kampanią, aby dostać możliwość odtworzenia roli Pingwina w kolejnym, tym razem solowym filmie o Batmanie.

Oto tweet, w którym aktor podpuszcza Matta Reevesa:

Tak, podpuszcza. Gad wrzucił wymowną wiadomość pod tweetem reżysera i scenarzysty produkcji „The Batman”, Matta Reevesa. Tweet Reevesa był odpowiedzią na innego tweeta, tym razem zaciekawionego fana.

Niedawno w sieci pojawiła się plotka o rzekomym porzuceniu projektu filmu „The Batman” przez Matta Reevesa. Została jednak szybko zdementowana. Fan, o którym mowa wyżej, był tak bardzo poruszony faktem rzekomego porzucenia przez Matta prac nad filmem, że tweetnął na fanpage’u reżysera, a ten szybko wyjaśnił, że plotka to stek bzdur.

Josh Gad nieustannie rzucał jakieś wskazówki w mediach społecznościowych o tym, że ma ochotę zagrać rolę w filmie. Oczywiście aktor dał do zrozumienia, że to tylko odrobina humoru z jego strony, jednak nie potwierdził wprost, że nie skorzystałby z okazji, gdyby takowa się nadarzyła.

Na chwilę obecną projekt o kodowej nazwie „The Batman” owiany jest tajemnicą. Reeves ma już zarys historii. Nieznane są jednak szczegóły tego, czy w produkcji pojawi się Bruce Wayne, czy nowy Batman, czy będzie nim Ben Affleck, czy też może całkiem nowy aktor. Jak na razie filmy DC potrzebują obrać pewien, właściwszy kierunek po tym, jak „Justice League” nie uzyskało wyników, które zadowoliłby Warner Bros.