PODZIEL SIĘ

Większość z redakcji jest już po obejrzeniu trzeciego sezonu Daredevila i wszyscy czekamy z niecierpliwością na drugi sezon Punishera.

Kliknij tutaj i dołącz do wspólnych rozmów o superbohaterach na naszej grupie!

Aktor wcielający się we Franka Castle’a może dokuczać nieuniknionemu ujawnieniu zwiastunu i daty premiery kolejnego sezonu. Wnioskujemy to po obserwacji jego konta na Twitterze, gdzie ostatnio udostępnił post z oficjalnego konta Punishera.

Wielu fanów jest ciekawych, co przyniesie przyszłość dla Franka Castle’a i gdzie jego dążenie do zemsty doprowadzi go teraz.

Showrunner mówił o wyzwaniach związanych z adaptacją postaci takich jak Punisher, ujawniając wgląd w sposób radzenia sobie z Frankiem Castle’em w nowych odcinkach.

To zawsze jest trudne, ponieważ dostajesz taką odmianę, niektórzy ją uwielbiają, niektórzy jej nienawidzą.

Moja osobista opinia na ten temat polega na tym, że po prostu musisz być wierny postaci i historii, którą opowiesz. Oczywiście chcesz, żeby się to podobało, ale jeśli zaczniesz się martwić o publiczność, może to być pułapka. Myślę, że musimy po prostu starać się być wiernym postaciom Franka i sprawić, by stał się kimś, z kim ludzie chcą się spotykać.”