PODZIEL SIĘ

Jeśli chodzi o CW, to “Legends of Tomorrow” jest unikalny. To zabawna mieszanka niespodziewanych i nieprawdopodobnych sytuacji. Jedną z takich sytuacji Jes Macallan wybrała, żeby pokazać ten serial swoim rodzicom… z dość niezręcznym skutkiem.

W wywiadzie dla The Iris przed jej pojawieniem się na Oz Comic Con w Melbourne, Macallan, która gra w serialu Ave Sharpe, ujawniła, że pierwszym spojrzeniem jej rodziców na “Legendy Jutra” był odcinek “Beebo the God of War“, który wprowadzał niebieską, puszystą zabawkę dla dzieci jako boga wojny.

“Poszłam pokazać [serial] moim rodzicom, bo każdy rodzić chce wiedzieć, czym się zajmujesz.”powiedziała Macallan“To zabawne, ponieważ był to odcinek z Beebo, futrzaną zabawką. Panowała cisza, dosłownie, przez 45 minut trwała niezręczna cisza, a kiedy odcinek się skończył, rodzice powiedzieli: ‘Okej, co to miało być?’ i wtedy powiedziałam: ‘W to naprawdę trzeba się zaangażować, dowiedzieć o bohaterach i wiedzieć, że nie ma żadnych zasad w tym serialu. To podróż w czasie, to absolutnie śmieszne i po prostu nie można brać tego zbyt poważnie.”

Nawet mimo tego, że serialu nie traktuje się zbyt poważnie, Macallan wyjaśniła, że jest jeszcze wiele innych elementów, które rzucają się w oczy, a mianowicie Beebo.

“Cóż, o to chodzi, kiedy rozmawiam ze scenarzystami, zawsze ich oklaskuję, bo nie ma szans, że ja byłabym w stanie stworzyć i utrzymać te wszystkie historie razem w kupie.”powiedziała“Ale jeśli naprawdę pomyślisz o tym, co oni robią, zwłaszcza o odcinku z Beebo, wyobrażasz sobie grupę wikingów, popsuty czas i rzucasz tam tę zabawkę, która jest bazowana na pluszaku ‘Połaskocz Mnie Elmo‘. Jeśli zabawka dostanie się w czyjeś dziwne ręce i skończy w czasach wikingów, oni pomyśleliby: ‘O mój Boże!’. Taka prawda, bo zabawka mówi, kiedy ją dotkniesz. To absolutnie śmieszne!”

Jes Macallan będzie miała więcej okazji, by narazić swoich rodziców na śmieszne części w czwartym sezonie “Legends of Tomorrow“, które zostaną wyemitowane 22 października!