Stacja CW wydała oficjalne streszczenia dla swoich programów emitowanych w tygodniu od 13 marca 2018 r. – w tym nowe odcinki Riverdale, iZombie i różne seriale ustawione we wspólnym uniwersum DC.

DC’s Legends of Tomorrow rozpoczyna tydzień od “Amazing Grace”, po którym następuje odcinek iZombie “Brainless in Seattle Part 1”. Wtorek – The Flash zobaczymy kostium Iris West w “Run, Iris, Run”, a następnie nowy odcinek Black Lightning zatytułowany “Revelations”. W środę Riverdale ukaże “Chapter Twenty-Eight: There Will Be Blood”.

Streszczenie odcinków poniżej!

 

DC’S LEGENDS OF TOMORROW – “AMAZING GRACE” S03E14

Kiedy Legendy dowiadują się, że tajemnicza tragedia zniszczyła Memphis w 1954 roku, w ten sposób wyniszczając miejsce narodzin rock and rolla, rozpoczynają najważniejszą misję – ocalić muzykę.

Nate jest podekscytowany pokazaniem Amayi, dlaczego muzyka jest dla niego ważna i jest zaskoczony, że prowadzi to do legendy rocka, a także szóstego i ostatniego totemu, Totemu Śmierci.

Tymczasem Zari pomaga nowemu członkowi zespołu dostosować się do zespołu

IZOMBIE – “BRAINLESS IN SEATTLE PART 1”

Miłość unosi się w powietrzu, gdy Liv zjada mózg beznadziejnego romantyka i nie może powstrzymać się od wtrącania w relacje Clive’a.

Major i Liv nadal starają się przezwyciężyć różnice. Tymczasem Blaine  przychodzi z ciekawą ofertą.

THE FLASH – “RUN, IRIS, RUN” S04E16

Zespół Flash konfrontuje się z nowym metaczłowiekiem, Matthew AKA Melting Pot, który ma umiejętność zamiany ludzkiego DNA.

Podczas bitwy z Team Flash Matthew przypadkowo zabiera prędkość Barry’ego i przekazuje ją Iris.

Teraz, gdy nowe zagrożenie pojawiło się w Central City, Barry musi działać jako lider zespołu, podczas gdy Iris bierze płaszcz superbohatera, aby pokonać nowego wroga.

BLACK LIGHTNING – “REVELATIONS” S01E08

Black Lightning współpracuje z Anissą, aby pomóc znaleźć informacje, które spróbują oczyścić imię Black Lightninga.

Jennifer zaczyna staż dla Lynn. Tymczasem Gambi znajduje się w niepewnej sytuacji.

RIVERDALE – “CHAPTER TWENTY-EIGHT: THERE WILL BE BLOOD” S02E15

Po odkryciu, że jego tata rozważa kandydowanie na burmistrza Riverdale, Archie zaczyna się martwić, że Lodges mógłby znaleźć swój najnowszy pionek we Fredzie.

Tymczasem Betty staje się coraz bardziej podejrzana wobec dziwnego zachowania Chica i pozyskuje pomoc Kevina, aby dowiedzieć się, co Chic ukrywa.

Cheryl i Penelope  są zaskoczone, kiedy dowiadują się, że Clifford pozostawił sekretną ostatnią wolę, a Jughead  dokonał wielkiego odkrycia w jego dążeniu do usunięcia Hirama.