PODZIEL SIĘ

Internet oszalał na wieść o domniemanej rezygnacji z roli Supermana przez Henry’ego Cavilla. Ale czy możemy być pewni tego czy ta plotka nie jest fake newsem?

Wszelkie informacje mówią o tym, iż Cavill zdecydował się na taki krok ze względu na to, iż postać Supermana nie pojawi się w filmie Shazam, a także na brak jakichkolwiek planów Warner Bros dotyczących tej kultowej postaci czy również kontynuacji filmu Man of Steel.

Wiemy od paru ładnych lat, że w Warner Bros dzieją się różne rzeczy, ale czy istnieje szansa na to, że aktor, który zagra w serialu “Wiedźmin” zrezygnował by z dobrej i stałej współpracy z WB?! Przecież studio nie zakazuje mu podjęcia innej pracy, a aktorzy potrafią rocznie zagrać w wielu projektach. Plotka pewnie powstała dlatego, iż po prostu nie było o czym pisać na Afflecka, a że Cavill ostatnio na fali to trzeba go wykorzystać do obrzucenia gnojem Warner Bros. Takie jest moje zdanie ze względu na to, że bardzo długo już piszę te newsy i wiem ile fałszywych plotek przewija się w internetowych mediach.

Warto również zobaczyć reakcje samego aktora, który w koszulce Krypton pokazuje figurkę Supermana!

View this post on Instagram

Today was exciting #Superman

A post shared by Henry Cavill (@henrycavill) on

Jeszcze te plotki, że czarnoskóry aktor Michael B Jordan zastąpi Cavilla w roli Supermana. Naprawdę to już nie śmieszy…