PODZIEL SIĘ

Minął ponad rok, gdy pierwszy i ostatni raz widzieliśmy starszą siostrę Thora i Lokiego w MCU. Choć najparwdopodobniej zginęła z ręki Surtura, redditowcy już widzą możliwość jej powrotu.

Kliknij tutaj i dołącz do wspólnych rozmów o superbohaterach na naszej grupie!

Teoria, o której napiszę, pojawiła się na /r/MarvelStudios i dotyczy nagrywania wewnątrz katedry Durham. Widzieliśmy to miejsce już od zewnątrz w Infinity War, kiedy Vision walczył w Edynburgu z Corvus Glaive.

Fani spekulują jednak, ze wnętrze katedry zostanie wykorzystane jako jedno z Asgardzkich zaświatów – Valhalla lub Hel. Na zdjęciach, które pojawiły się w zeszłym roku, w katedrze można było zobaczyć naturalnej wielkości rekwizyt dla Rocketa. Patrząc na to, jak dobrą drużynę stworzył z synem Odyna, można mieć nadzieję, że wybiorą się razem w kolejną podróż, tym razem by zebrać armię nieumarłych do walki z Thanosem, albo z nadzieją na spotkanie tam swoich przyjaciół.

Właśnie tam Hela mogła skorzystać z okazji – w końcu kto jak nie Bogini Śmierci powinna prowadzić armię martwych istot przeciwko Szalonemu Tytanowi? Redditowiec u/melodicbeginning dołożył swoją cegiełkę do tej teorii, udostępniając wideo, w którym Blanchett zasiada do wywiadu przed posągiem. Chociaż posąg może się Wam niczym nie wyróżniać, jest on w rzeczywistości tym samym, który widzi się na zdjęciach z produkcji.

Co Wy na to? Dajcie znać na naszym Discordzie!