PODZIEL SIĘ
Supergirl -- "Crisis on Earth-X, Part 1" -- SPG308b_0339.jpg -- Pictured (L-R): Emily Bett Rickards as Felicity Smoak, Danielle Panabaker as Caitlin Snow, Candice Patton as Iris West, Grant Gustin as Barry Allen, Carlos Valdes as Cisco Ramon, and Chyler Leigh as Alex Danvers -- Photo: Bettina Strauss/The CW -- © 2017 The CW Network, LLC. All Rights Reserved

Rok temu Grant Gustin trafił na pierwsze strony gazet z powodu domniemanego ślubu z dziewczyną Andreą “LA” Thomą w Malezji. Informacja ta okazała się nieprawdziwa, jednak nie można tego powiedzieć o najnowszych doniesieniach, że para w końcu się pobrała!

E!News doniosło, że Grant Gustin i Andrea Thoma są już oficjalnie małżeństwem. Ślub miał miejsce w sobotę 15 grudnia w Los Angeles. Podobno para gościła takie gwiazdy jak Melissa Benoist (Supergirl), RJ Brown, Max Chucker, Daveed Diggs, Adam Kaplan, Jared Loftin, Ben Ross, Leela Rothenberg, Taylor Trensch, Chris Wood, Renée Mittelstaedt i Ryan Phillips.

Jeśli chodzi o tradycyjną ceremonię, która miała miejsce w wyżej wspomnianym zeszłym roku w Malezji, było to uhonorowanie pochodzenia rodziny Thomy, która ma korzenie Kadazańskie. Sama dziewczyna wypowiadała się już wcześniej o tej ceremonii:
“Moja mama jest Kadazanką, więc to prawie tak, jakby była rdzenną Amerykanką dla Ameryki, jednak pochodzi z wyspy Borneo. Oczywiście założyliśmy tradycyjne stroje, szaman i lekarz wioski pobłogosławili nas, więc można powiedzieć, że technicznie jesteśmy małżeństwem. Nie podpisywaliśmy jednak żadnych dokumentów.”
Jak możecie zobaczyć na zdjęciu poniżej, Robert Adamstein był obecny na ceremonii i dzięki niemu, mogliśmy wejrzeć “za kulisy”:

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Robert Stein (@robertadamstein)

“Z jaką przyjemnością w sercu oglądało się Granta i LA otoczonych rodziną i przyjaciółmi łączącymi się specjalnie na tą okazję. Życzę im obojgu całego życia pełnego miłości i szczęścia. Są niezmiernymi szczęściarzami, że będą mogli spędzić ze sobą resztę dni.”

Co zabawne, postać grana przez Granta w The FlashBarry Allen, wzięła ślub dokładnie rok temu w tym samym czasie, kiedy pojawiły się plotki o domniemanym ślubie aktora. Niestety, Barry’emu nie było dane cieszyć się miesiącem miodowym przez najazd Nazistów na Ziemię, dlatego z całego serca mamy nadzieję, że miesiąc miodowy Granta i Thomy odbędzie się bez najmniejszych przeszkód!