PODZIEL SIĘ

Szósty sezon Arrow zakończył się poważną zmianą w Team Arrow, kiedy Oliver Queen został wywieziony do więzienia w zamian za pomoc w powstrzymaniu Ricardo Diaza. Jednak jedna z gwiazd serialu nie myśli, że Oliver będzie daleko od zespołu.

Podczas występu w Oz Comic-Con w Melbourne w Australii David Ramsey powiedział fanom, że spodziewa się, że jego postać, John Diggle, i Oliver Queen (Stephen Amell) zjednoczą się raczej wcześniej niż później.

“Wiesz, że wkrótce wrócą do siebie.” – powiedział Ramsey. Green Arrow nie może trzymać się ode mnie zbyt długo, bo ja muszę wrócić do domu.”

Twierdzenie Ramseya, że ​​Oliver i Dig nie mogą pozostać z dala od siebie zbyt długo, jak dotąd sprawdzało się w Arrow. Nawet kiedy Oliver i Diggle mieli poważne kłótnie – w tym fizyczną walkę, kiedy Oliver odebrał strój Green Arrow Diggle’owi – obydwaj wrócili na czas do finału sezonu, by walczyć z Diazem (Kirk Acevedo) razem. Zanim Oliver został zabrany przez federalnych, stosunki miedzy przyjaciółmi się poprawiły, a także zadośćuczynił całemu zespołowi, wiedząc, że wkrótce znajdzie się za kratkami.

Jednak tym razem Oliver jest w więzieniu Supermax. Ponowne zjednoczenie się Diggle’a i Olivera nie będzie takie proste i nie wystarczy tylko rachunek sumienia oraz szczere przeprosiny. Nie tylko wydostanie się z więzienia jest trudną sytuacją, ale nieobecność Olivera jeszcze bardziej wystawi drużynę na niebezpieczeństwo, zwłaszcza że ​​Diaz został powalony pod koniec szóstego sezonu, a nie zabity czy zatrzymany. Przeżył i ma ze sobą swoich Łowców Longbow. Emily Bett Rickards (Felicity) powiedziała w zeszłym miesiącu, że Diaz może stanowić poważne zagrożenie w następnym sezonie.

“Widzieliśmy, jak silny, inteligentny i okrutny [Diaz] może być, nie sądzę, żeby się zatrzymał.” – powiedziała Rickards. “Jeśli chodzi o zachowanie [Felicity] bezpieczeństwa, możemy zrobić co w naszej mocy, ale nie sądzę, że będzie miała dużo szczęścia.”

Mimo iż Diaz jest prawdziwym zagrożeniem, mam nadzieję, że Ramsey ma rację, a Diggle i Oliver szybko wrócą do siebie w następnym sezonie.