PODZIEL SIĘ

Podczas występu w programie Conana O’Briena, Grant Gustin ujawnił, że jego dziewczyna, Andrea Thoma, nie miała z nim ślubu na wyjeździe w Malezji.

“Jestem więc bardzo niecierpliwym człowiekiem.” – powiedział Gustin. “Jestem też słaby w utrzymywaniu tajemnic… Mogę też być trochę neurotyczny… Jestem niesamowitą osobą, więc pomyślałem, że polecę do Kostaryki zeszłego lata i to ciągle było pchane, aż musiałem wracać do Flasha, a ja się z tego wyplątałem. Myślałem, że zamierzam to zrobić i nigdy nie poszedłem, więc pracowaliśmy na plaży. Zapomniałem, że pierścionek był w moim plecaku, potem siedzieliśmy na plaży.”

Gustin wyjaśnił, że chociaż wydawało mu się, że dostrzegła pierścień, nie widziała go jednak, dopóki nie oświadczył się, ale to wystarczyło, by zaproponował go na miejscu. Według Gustina wszystko było tak “przypadkowe”, że myślała, że ​​żartuje, a nawet śmiała się z niego na początku.

“To była taka improwizowana propozycja i przypadkowa chwila, że ​​myślała, że ​​żartuję. Właściwie kiedy to zaproponowałem, to oczywiście była nagła propozycja, najpierw się roześmiała, ale potem powiedziała “tak”.”

Chociaż propozycja Gustina mogła nie przebiegać zgodnie z planem, brzmi to tak, jakby to działało lepiej niż u jego postaci. W The Flash Barry początkowo zaproponował Iris (Candice Patton) jako sposób zmianę linii czasu i uniemożliwienie jej zabicia przez Savitara podczas trzeciego sezonu. W końcu przyznał, że zaproponował to z niewłaściwych powodów, które następnie doprowadziły do ​​krótkiego rozstania i znacznie bardziej przejmującego wniosku pod koniec odcinka “Duet”. Oczywiście wesele Barry’ego i Iris również nie poszło zgodnie z planem – najeźdźcy z Ziemi-X zaatakowali ich w “Kryzysie na Ziemi-X”, a następnie Felicity (Emily Bett Rickards) i Oliver (Stephen Amell) postanowili na improwizowane wesele pod koniec crossoveru.

Mam nadzieję, że prawdziwy ślub Gustina pójdzie lepiej, chociaż zdarzają się niespodzianki. Pod koniec ubiegłego roku Gustin i Thoma świętowali symboliczną tradycyjną ceremonię ślubną dla przyjaciół i rodziny w Malezji, o której błędnie myślano, że miała potajemne zaślubiny w kraju. Gustin odniósł się do tego, że ślub był symboliczny i nieoficjalny na Instagramie w tamtym czasie.

“Źle to opisano, bez naszej zgody, że LA i ja mieliśmy prywatny ślub, kiedy tam byliśmy, ale to nie do końca prawda.” – wyjaśnił. “Podczas gdy mieliśmy piękną, symboliczną ceremonię Kadazan, aby uczcić przodków LA, nadal nie będziemy brać ślubu aż do przyszłego roku.”