PODZIEL SIĘ

Flash przygotowuje się do ostatecznej walki z Cliffordem DeVoe / The Thinker – aktor wcielający się w rolę głównego bohatera wspomina o tajnej broni, która może być w ich zasięgu.

W ostatnim wywiadzie dla Entertainment Weekly Grant Gustin opowiadał, czego fani mogą się spodziewać w dwóch pozostałych odcinkach tego sezonu. Jak ujawnił Gustin, Team Flash spróbuje dostać się do Marlize DeVoe / The Mechanic (Kim Engelbrecht), ale zrobi to w niekonwencjonalny sposób.

“Kiedy Iris chce znaleźć Marlize, wydaje się to dość szkicowe dla Barry’ego. Ale Barry, jak to zwykle bywa z Iris, w końcu przyznaje jej rację i widzi to z jej punktu widzenia, że ​​Marlize jest prawdopodobnie jedyną dobrą rzeczą, jaka pozostała w DeVoe i może będą mogli wykorzystać to, żeby do niego dotrzeć.” – wyjawił Gustin.

Ta relacja pomiędzy Marlize a Cliffordem była jednym z najbardziej zaskakujących elementów czwartego sezonu The Flash – zarówno dla fanów, jak i ekipy występu.

“Kim jest niesamowita. Kim [Engelbrecht] i Neil [Sandilands] razem są niesamowitym zespołem, ale myślę, że nie zdawaliśmy sobie sprawy z tego, jak bardzo emocjonalna historia będzie zależała od Kim. Jej występ w tym sezonie był po prostu niesamowity. Jest niesamowita, a bycie na planie i obserwowanie jej, jak to robią, jest czymś, co warto zobaczyć. Zestawienie ich jako pary, było wspaniałym pomysłem, to jest naprawdę historia miłosna, która nie toczy się zbyt dobrze.” – powiedział niedawno producent serialu Todd Helbing.

Wygląda na to, że czwarty sezon The Flash dobiega końca, a Marlize jest w sytuacji, w której mogłaby odegrać całkiem sporą rolę.

Marlize DeVoe jest prawdziwym wyznawcą.” – kontynuował Helbing. “Była kimś, kto naprawdę chce naprawić ludzkość, a ona naprawdę w to wierzy, ale w tym sezonie waha się co do męża, a DeVoe staje się coraz bardziej inteligentny i coraz mniej emocjonalny – to jest powód, dla którego stworzył The Weeper oraz jego łzy “Będę potrzebował czegoś, co utrzyma moją żonę u mego boku.” Ale nie sądzę, że on nawet widział, jak emocjonalnie się oddzielił i jak to wpłynie na Marlize i ich dwoje.”