PODZIEL SIĘ

Przygotuj się na poważne ulepszenie War Machine, zanim rozpocznie on walkę z Thanosem w “Avengers 4”.

Bohater, który po walce został sparaliżowany w filmie “Kapitanie Ameryce: Wojna Bohaterów”, najwyraźniej uzyskał mobilność dzięki swojej zbroi. Był jednym z nielicznych bohaterów z “następnych generacji”, którzy przetrwali czystkę Thanosa pod koniec filmu “Avengers: Infinity War”, i wydaje się być gotowy, wraz z oryginalnym pokoleniem Avengersów, aby być głównym bohaterem następnego filmu.

W tym, co wydaje się być koncepcją kolejnego filmu opublikowanego na Twitterze (i widzianego poniżej), War Machine zyskuje nowy, topowy wygląd z inspirowaną Pacyfikiem sylwetką, masywnymi ramionami i ogromną armatą.

Gdy Stark inwestuje coraz więcej w zbroje nanity Iron Mana, zbroja War Machine wydaje się być zupełnie inna.

War Machine nie jest jedyną nową zbroją. Grafika, która wycieka z “Avengers 4″, sugeruje nowe lub co najmniej podkręcone kostiumy dla Kapitana Ameryki, Czarnej Wdowy i Hawkeye’a – plus najbardziej kontrowersyjną zmianę: zbroję dla Hulka.

Bruce Banner spędził większość Infinity War w swoim własnym ciele, ponieważ nie mógł przywołać Hulka, który odmówił wyjścia po tym, jak został pobity przez Thanosa w początkowych scenach filmu. Później filmowcy sugerują, że Hulk nie bał się Thanosa, jak zakładało większość fanów, ale po prostu rozgniewał się na Bannera za to, że wzywał go tylko wtedy, gdy potrzebował go do walki.