PODZIEL SIĘ

Zdjęcia do finałowej serii odbywają się w Nowym Jorku, a nowe ujęcia, które pojawiły się ostatnio na Twitterze, potwierdzają – scenarzyści dotrzymali słowa, dając naszym ulubionym postaciom okazję do przekształcenia się w ich kultowe, komiksowe wersje przed zakończeniem historii Gotham.

W poniedziałkowy poranek zdjęcia Oswalda Cobblepota oraz Eda Nygmy wypłynęły do sieci, a ich stroje – no cóż, bardziej komiksowe, niż ktokolwiek by przypuszczał.

Jak widzimy, Nygma całkowicie zmienił się w Riddlera. Zamiast nosić po prostu zielony garnitur i rękawiczki, teraz ma na sobie o wiele żywszy outfit pokryty znakami zapytania od stóp do głów. A do tego? Oczywiście przyciemniane okulary. Klasyk.

Jeśli chodzi o Pingwina, to dla niego rzeczywistość jest jeszcze bardziej zagmatwana, chociażby dlatego, że wersja Robina Lorda Taylora od początku była nieco dalsza od oryginalnej, przedstawionej w komiksach postaci. Jak możemy zobaczyć, ma on na sobie fioletowy płaszcz, jednak nie ten element będzie tym, o którym fani będą dyskutować.

Jak było obiecane, Pingwin nosi swój popularny cylinder i monokl – elementy, które w pełni czynią go złoczyńcą, którego znamy i chcemy oglądać.

Podczas gdy wielu fanów było sceptycznych co do autentyczności tych zdjęć, pisarz i producent serialu GothamTze Chun – udostępnił na swoim prywatnym twitterowym koncie potwierdzenie, że zdjęcia są zdecydowanie prawdziwe.

Jak Wam się podobają nowe wersje Pingwina i Eda? Czekacie na finałowy sezon?