PODZIEL SIĘ

Już w 2013 r., gdy obsadzono Gal Gadot do roli  Wonder Woman, było mnóstwo głosów odnośnie tego, że nie ma odpowiedniej budowy ciała do odegrania pół-bogini. Na dodatek podczas kręcenia „Wonder Woman” była w ciąży, co mogło utrudnić osiągnięcie odpowiedniej formy. Mimo to nie przeszkodziło to, żeby film osiągnął w 2017 roku 800 milionów Boxofficu i uzyskanie tytułu najlepszego filmu 2017 roku.

Tym razem przygotowaniem aktorki zajmie się Magnus Lygdback… Kto to jest – spytacie. Odpowiedź jest prosta. Jeśli do jego imienia dopisać nazwisko Vikander, sprawa powinna być jasna. Tak, był on trenerem na planie „Tomb Raider” i trenował panią Vikander do roli Lary Croft. Możemy być pewni, że Magnus da spory wycisk Gal, szczególnie że zdjęcia do „Wonder Woman 2” zaczynają się już latem tego roku.

O samej fabule nie wiele wiadomo poza tym, że akcja będzie osadzona w czasach Zimnej Wojny. Diana pozna nową miłość i – teraz chyba najlepsze – niedawno ujawniono roboczy tytuł 2 odsłony przygód Diany, a brzmi on Magic Hour”, co może wskazywać, że główną antagonistką będzie Circe. Circe typowana była jako wróg Diany w pierwszej części, lecz, jak sami wiemy, stało się inaczej. Nie wiem, jak Wy, ale ja bym zobaczył ją chętnie na dużym ekranie, bo otóż Circe to potężna, nieśmiertelna czarodziejka, która specjalizuje się w iluzji i transformacji ludzi w zwierzęta. Na kartach komiksów przyczyniła się między innymi do wojny bóstw.

Wracając jeszcze na chwilę do treningów, trzeba przyznać, że treningi z Magnusem nie są proste, a wręcz bardzo wymagające. Vikander, przygotowując się do roli, ćwiczyła CODZIENNIE. Oprócz treningów musiała przestrzegać ścisłej diety. Poniżej macie krótki wywiad z Alicią, w którym wspomina między innymi o treningach, jakie Magnus jej zafundował. Jednego możemy być pewni – jeśli Magnus przygotuje Gal tak samo, jak Alicię, to możemy spać spokojnie o jej przygotowanie fizyczne do roli.

„Tomb Raider” zadebituje w polskich kinach już 6 kwietnia 2017 roku, a „Wonder Woman 2” swoją premierę ma zaplanowaną na 1 listopada 2019 roku.