PODZIEL SIĘ
The Flash -- "Girls Night Out" -- Image Number: FLA405a_0078b.jpg -- Pictured (L-R): Candice Patton as Iris West and Emily Bett Rickards as Felicity Smoak -- Photo: Katie Yu/The CW -- © 2017 The CW Network, LLC. All rights reserved.

Postać Felicity Smoak w którą to wciela się aktorka Emily Bett Rickards w siódmym sezonie Arrow będzie w stosunkowo trudnej pozycji, a to za sprawą finału poprzedniego sezonu i odsiadki Olivera Queena w więzieniu. Brak pełnej drużyny Arrow może komplikować wiele spraw, a sama Felicity odczuje wielkie zagrożenie.

Aktorka w wywiadzie dla ComicBook.com podczas SDCC 2018 zdradziła pewien pomysł, aby w chwili zagrożenia jej postać w serialu Arrow mogłaby sięgnąć po przyjaciół z pozostałych seriali Arrowverse, tworząc przy okazji swego rodzaju mały crossover.

“Myślę, że gdyby mogła zadzwonić do Iris po wskazówki, byłoby to naprawdę fajne. Myślę, że obie powinny ze sobą współpracować, chociaż fakt, że żyjemy w oddzielnych światach i udajemy, że jesteśmy połączeni jednym światem na jeden odcinek w roku, jest dla mnie bardzo dziwne. Powinni częściej rozmawiać i mieć więcej spotkań, które nie byłyby tylko jednym wielkim crossoverem” – powiedziała Rickards. 

Czy chcielibyście więcej takich mniejszych crossoverów? Jak np. wizyta Felicity w serialu The Flash podczas imprezy panieńskiej Iris West? Szkoda, że rzadko kiedy postacie z Flasha trafiają do Arrowa…