PODZIEL SIĘ

Pierwszy odcinek crossoveru “Elseworlds” był ekscytujący i jeszcze bardziej zabawny. Fani na pewno mieli niezły ubaw podczas seansu tego odcinka.

UWAGA: Drobne spoilery z poniedziałkowego odcinka The Flash “Elseworlds cz.1″

Po tym, jak Oliver Queen (Stephen Amell) i Barry Allen (Grant Gustin) spotykają się ze sobą, aby omówić fakt, że ich rzeczywistość nie jest taka, jaka powinna być, bohaterowie decydują się na to, że potrzebują pomocy i wybór pada na ich przyjaciółkę Karę Danvers (Melissa Benoist).

W końcu udają się na Ziemię 38, na farmę jej kuzyna Clarka Kenta/Supermana (Tyler Hoechlin) i pojawia się zabawny scenariusz. Gdy Oliver dowiaduje się, że stoi w obecności samego Człowieka ze Stali, wypina swoją pierś, próbując wyglądać bardziej onieśmielająco.

Sytuacja znalazła inspirację w scenariuszu zupełnie przypadkowo, gdy jeden z pisarzy poczuł się onieśmielony obecnością Amella na planie.

Sama sytuacja zamiany strojów i mocy przez bohaterów jest zabawna w sobie, a scenarzyści dokładają kolejne sytuacje, takie jak ta, czyniąc na razie ten crossover najzabawniejszym.

“Kiedy jestem w Arrow i kiedy dostaje nowe skórzane spodnie, nazywamy to dniem nowych spodni.” – wyjaśnia Stephen Amell. “Przez dwa dni nie mogę oddychać z nowymi spodniami, więc kiedy założyłem pierwszy raz kostium Flasha, czułem to samo na całym ciele. Czuję się w nich nieswojo.”