PODZIEL SIĘ

UWAGA! W artykule zawarta jest scena po napisach z filmu “Teen Titans GO”. Jeżeli nie chcesz psuć sobie niespodzianki, to radzimy odpuścić dalszą lekturę ;).

Jakiś czas temu pisaliśmy o potencjalnym powrocie oryginalnej animacji poświęconej przygodom młodych tytanów. W skrócie: producent serii w trakcie panelu Teen Titans Go oświadczył, że możemy mieć praktycznie gwarancję na to, że oryginalna seria powróci.

Kilka dni temu swoją premierę miało Teen Titans Go! To The Movies, czyli produkcja kinowa na podstawie przygód “obecnych” młodych tytanów. Chociaż TTG nie spotyka się zbyt często z pochlebną opinią wśród internautów (szkoda, bo serial jest bardzo w porządku!), tak film zbiera pozytywne opinie, a ludzie wychodzą z kin z wielkim uśmiechem na twarzy i to pewnie nie tylko dlatego, że dobrze się bawili, ale również ze względu na scenę po napisach, która wygląda następująco:

Chociaż oficjalnie nic nie zostało potwierdzone, tak owa scena oraz wcześniejsze słowa producenta nie pozostawiają żadnych wątpliwości – oryginalna seria powraca! Czyżby miało to także związek z DCUniverse? Miejmy tylko nadzieję, że to nie był żaden easter-egg. Osobiście jestem strasznie podjarany!