PODZIEL SIĘ

W ostatnim odcinku Titans zadebiutowała Donna Troy, czyli emerytowana pomocniczka Wonder Woman znana pod swoim roboczym przydomkiem – Wonder Girl.  Mimo że nie ujrzeliśmy Donny w kostiumie, tłukącej przestępców na ulicach, dane nam było zobaczyć interakcję pomiędzy nią a Dickiem, który zjawił się u niej po pomoc w odkryciu, kim naprawdę jest.

Kliknij tutaj i dołącz do wspólnych rozmów o superbohaterach na naszej grupie!

Wszyscy myśleliśmy, że pojawienie się Donny będzie wyglądać podobnie do spotkania z Dove, z którą były Robin niegdyś był w dość bliskich stosunkach. Jak się okazało, spotkanie to nie wyglądało jak spotkanie kochanków, a raczej przypominało spotkanie rodzeństwa, gdzie młodszy brat udaje się do swojej starszej, mądrzejszej i ładniejszej siostry. Lecz fani zaczęli mimo to spekulować o możliwości pojawienia się w serialu miłosnego trójkąta pomiędzy Gwiazdką, Dickiem i Donną. Takie reakcje fanów spowodowały, że sama aktorka postanowiła zabrać głos w tej sprawie i udzielić krótkiego wywiadu.

Dick jest jej najlepszym przyjacielem, jej bratem, a nawet jeśli, to ona opiekuje się nim jak młodszym bratem. To wszystko, co powiem.” – powiedziała Leslie dla ComicBook.com.  ”Myślę, że wiemy z komiksów, że Kory i Donna są niesamowitymi przyjaciółkami i zobaczymy, w jakim to pójdzie kierunku w naszym show. Uważam, że póki co jest za dużo ustalonego materiału na te postacie i musimy je doprowadzić do tego miejsca.”

Póki co taki trójkącik jest mało prawdopodobny, gdyż ta dwójka jest dla siebie niczym rodzeństwo. Nie ma w tym nic dziwnego, skoro oboje praktycznie razem się wychowywali i jako pomocnicy tych wielkich od zawsze trzymali się razem i naprawdę musiałoby wydarzyć się coś wielkiego, aby popatrzyli na siebie w inny sposób. Póki co oczy „Boy Wonder” skierowane są bardziej na Kory niżeli na swoją siostrę Donnę. Kolejnym powodem może być to, że według Leslie cele na pierwszy sezon są zupełnie inne. Jednym z tych celów jest dotarcie do miejsca, gdzie Tytani przyodzieją swoje stroje i staną się drużyną.

„Wydaję mi się, że nasz pierwszy sezon ma opowiedzieć historię poboczną. To prawie tak, jakby nasz sezon został stworzony ze scenariusza, który dopiero doprowadzi naszych bohaterów do tego miejsca, z którego ich znamy, dlatego właśnie nie jesteśmy ubrani w stroje od pierwszego dnia. Dlatego też nie każda romantyczna interakcja jest łatwa do odtworzenia z komiksów, ponieważ jest 2018 i najpierw musisz wprowadzić relację Donny i Kory, i to zobaczymy, ale nie będzie to trójkąt. Dick jest dla niej jak brat, a Kory dziewczyną, którą on teraz widzi.” – powiedziała Leslie.

Jeśli chodzi o stroje bohaterów, to nawet strój Leslie, który jest w szafie, z pewnością nie zostanie zjedzony przez mole. Drocząc się z dziennikarzem, powiedziała:

“Powiem, że z pewnością zobaczysz Wonder Girl. Zobaczycie elementy, które wyjdą na jaw. Widzimy Donnę w jej ekwipunku fotografa. Dick jej nie zdemaskował, bo nagle nie miała na sobie swojego stroju. Myślę, że fani będą chcieli wiedzieć, kiedy zobaczą trochę więcej Wonder Girl, a to zobaczymy już w następnym odcinku i odrobinę jej zabawek.”

Wszyscy bohaterowie Titans nabierają rozpędu i już powoli faktem staje się ich zjednoczenie w zespół i na tym serial się skupia, a na romansy „Bird Boya” jeszcze przyjdzie czas.

Kolejny odcinek „Titans” już w piątek.