PODZIEL SIĘ
Kiedy Avengers 4 pojawi się na dużym ekranie w maju przyszłego roku, po raz ostatni będziemy mogli ujrzeć Chrisa Evansa przebranego za Kapitana Amerykę. Fanowskie teorie mówią, że albo Sam Wilson/Falcon (Anthony Mackie), albo Bucky Barners/Winter Soldier (Sebastian Stan) będą tymi, którzy odbiorą kultową tarczę Steve’owi Rogersowi.

Jednak co się stanie, jeśli tym, który zastąpi Evansa, jest osoba, która wcześniej się nie pojawiała? Znany zapaśnik WWE i aktor, John Cena, opublikował tajemniczy obraz na swoim instagramie. Przedstawiał on zniszczoną tarczę Kapitana Ameryki, a pod nim nie było żadnego napisu.

Czy to oznacza, że Champion ma bzika na punkcie koloru niebieskiego i czerwonego? Twoje przypuszczenia są równie dobre jak nasze. Jeśli cofnąć się o krok do tyłu i spojrzeć na to inaczej, Cena może coś sugerować – jak Thanos (Josh Brolin) pokona kogoś, kogo nie widać?

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez John Cena (@johncena)

Wcześniej tej jesieni Evans opublikował wiadomość na twitterze, aby podzielić się z fanami emocjonującą wiadomością:
„Oficjalnie zakończyliśmy zdjęcia do Avengers 4. TO był emocjonujący dzień. Granie tej roli przez ostatnie 8 lat było dla mnie zaszczytem. Wszystkim przed kamerą, za kamerą i widowni dziękuję za wspomnienia! Jestem dozgonnie wdzięczny.

Kilka dni później Evans uczestniczył w ACE Comic Con w Chicago i wyjaśnił, że tweet nie był spoilerem z nadchodzącego Avengers 4.
„Wiem, że dodałem tweeta, który został uznany w pewien sposób za spoiler.” – powiedział Evans. „Powinienem wyjaśnić, że niezależnie od tego, jak zakończy się Avengers 4, napisałbym dokładnie to samo. Ten ostatni dzień kręcenia filmu był bardzo emocjonalny i był kulminacją prawie 10 lat filmowania i 22 filmów, tej niewiarygodnej historii. Czuję o wiele więcej emocji, niż mógłbym pomyśleć, że będę czuł. I czułem, że to było właściwe, aby podzielić się wdzięcznością. I wiem, że to wywołało wielkie poruszenie, ale nie potwierdzam i nie zaprzeczam.”

Myślicie, że Evans ostatecznie zdecyduje się odłożyć tarczę? Czy John Cena zrobiłby dobre wejście? Dajcie nam znać o swoich przemyśleniach w komentarzach!
Premiera Avengers 4 zapowiedziana jest na 3 maja 2019 roku.