PODZIEL SIĘ

W sezonie czwartym serialu The Flash oprócz krótkiej wiadomości z hologramu, nadal nie spotkaliśmy Jesse Quick, czyli córkę Harrisona Wellsa z Earth-2. Oprócz tego, że zerwała z Wallym Westem, a ten przez to opuścił Central City, ona broni swojego miasta na swojej drugiej Ziemi.

Aczkolwiek na instagramie Candice Patton pojawiła się pewna iskierka nadziei, że aktorka Violett Beane powróci do swojej roli Jesse Quick jeszcze w tym sezonie! Aktorka która wciela się w postać Iris West, spędziła dzień z Violett popijając kawkę. Jak wiemy, to zbytnio obie aktorki nie utrzymują wspólnych relacji, zatem takie zdjęcie może być informacją odnośnie jej powrotu lub też po prostu, spędza swój czas przy innej produkcji, która jest kręcona w Vancouver i spotkała się z dawną koleżanką z pracy przy kawce.

Nie wiadomo jak jej postać będzie wykorzystana, może Wally West w końcu ostatecznie pojawi się w serialu The Flash i spotka przy okazji ze swoją byłą dziewczyną – Jesse Quick, aby się pożegnać i odejść do ekipy Legends of Tomorrow?!