PODZIEL SIĘ

Ekipa Legend w serialu Legends of Tomorrow znana jest z tego, że lubi wpadać w poważne kłopoty i to się nie zmieni w czwartym sezonie, gdy do drużyny dołączy John Constantine.

Najnowsze informacje dotyczące nadchodzącego sezonu potwierdzają fakt, iż była Legenda powróci do serialu, aby zabić swój zespół.

Być może do serialu powróci były lider zespołu, czyli Rip Hunter, który eksplodował w poprzednim sezonie, gdy chciał obalić Mallusa.

Jest również szansa, że ​​możemy zobaczyć długo oczekiwany powrót Hawkgirl i Hawkmana, lub jednego z nich, biorąc pod uwagę ich mistyczne pochodzenie. Sezon czwarty ma związek z mitycznymi stworami uciekającymi do ziemskiego królestwa w wyniku walki Legend z Mallusem, przesuwającej się od anachronizmów do paranormalnych istot nękających świat.

Nie możemy również zapomnieć o aktorce Maisie Richardson-Sellers, która wcielała się w postać Amayi Jiwe znanej jako Vixen, która finalnie powróciła do swojej wioski w czasie, w którym musiała powrócić, aby nie zaburzyć przebiegu historii. Producenci serialu zapowiedzieli powrót aktorki, która wcieli się w nową postać o imieniu Charlie, nazywana “mitycznym zbiegiem”.