PODZIEL SIĘ

Czyżby Warner Bros. chciało ponownie umieścić postać Brainiaka na dużym ekranie?

Złoczyńca, który kilkukrotnie miał już pojawiać się jako przeciwnik dla Supergirl w zapowiedzianych, ale nie wyprodukowanych, wymienianych, ale niedokończonych filmach, w końcu stanie twarzą w twarz z Dziewczyną ze Stali – tak przynajmniej twierdzi Daniel RPK z SuperBroMovies.

Postać ta miała się już pojawiać w takich filmach jak Superman (wg JJ Abramsa), Superman Lives, czy w potencjalnym sequelu Superman Returns, jednak żaden z tych filmów nie powstał lub nie został ukończony, pozostawiając tę postać bez szans na dłuższy występ.

Dlaczego Brainiac byłby dobrym kandydatem na złoczyńcę w filmie Supergirl

Przede wszystkim dlatego, że w wielu wersjach opowieści o kuzynostwie z Kryptonu postać ta jest pośrednio lub bezpośrednio odpowiedzialna za zniszczenie planety. Dodatkowo Kara Zor-El była nastolatką, kiedy jej rodzice odesłali ją na ziemię, pamiętała i kochała życie na Kryptonie, podczas gdy Superman był noworodkiem wysłanym w kapsule, nie pamiętającym niczego oprócz życia na Ziemi. Dlatego bardziej logiczna byłaby walka Supergirl ze stworzeniem odpowiedzialnym za zniszczenie jej domu, niż walka Supermana z Brainiakiem.

Choć film “Supergirl” to nadal niepotwierdzona produkcja, aktorzy i reżyserzy podgrzewają atmosferę komentarzami i pomysłami. A Wy co sądzicie? Chcielibyście zobaczyć film Supergirl i Brainiaka w roli złoczyńcy?

Dawajcie znać w komentarzach 🙂