PODZIEL SIĘ

Marzenia Warner Bros. na powiększenie kinowego uniwersum DC trwają w najlepsze. Świat został powiadomiony, że trwają już pracę nad filmem Blue Beetle w wersji Jaime Reyes.

Kliknij tutaj i dołącz do wspólnych rozmów o superbohaterach na naszej grupie!

Będzie to jeden z pierwszych latynoskich superbohaterów na dużym ekranie. Wcześniej widzieliśmy El Diablo w Legionie Samobójców, a w lutym 2020 roku w kinach zobaczymy Renee Montoyę w filmie Birds of Prey.

Reyes zastąpił Dana Garreta i Teda Korda w roli Niebieskiego Żuka, używa on obcego skarabeusza, który przyczepił się do jego pleców i jest znacznie silniejszy niż jego poprzednicy. Postać pojawiła się w ostatnich serialach animowanych DC Comics, odgrywając znaczącą rolę w drugim sezonie Young Justice. Po obejrzeniu najnowszego zwiastunu możemy się spodziewać, że odegra ważną rolę w kolejnym sezonie.

Niestety zapowiedź od Warner Bros. póki co jest nic nie warta, ponieważ anulowali oni już swoje plany na takie filmy jak Green Lantern Corps, Cyborg, Nightwing, Batgirl oraz film o współpracy Harley Quinn, Jokera i Deathstroke’a. Zostały one ujawnione w pewnym stopniu, chociaż żaden z tych projektów nie wykonał żadnego ruchu w stronę sukcesu.

Tak czy inaczej, to zachęcające wieści, że DC i Warner Bros. chcą wprowadzić nowsze postacie  do  swojego kinowego uniwersum. Popularność Żuka ciągle wzrasta dzięki występowi w Lidze Młodych oraz w grze Injustice 2. Śmiało możemy powiedzieć, że Jaime Reyes jest jedną z najpopularniejszych postaci DC, które miały swój debiut już w XXI wieku.

Mamy nadzieję, że produkcja tego filmu dojdzie do końca i ujrzymy progres, w tworzeniu filmów superhero przez Warner Bros.

Na naszym Discordzie znajduję się specjalny podkanał, gdzie z miłą chęcią porozmawiamy z wami na temat kinowego uniwersum DC.