PODZIEL SIĘ

W ostatnich odcinkach serialu “Black Lightning” było można zobaczyć, jak Peter Gambi zaczął ukrywać prawdę przed resztą.

Lista sekretów Petera Gambiego rośnie z odcinka na odcinek. W trzecim  odcinku serialu Black Lightning mogliśmy zobaczyć scenę, w której to Peter usuwa filmik, na którym znajdował się Tobias Whale. Tobias jest największym wrogiem serialowego bohatera, lecz myśli on że Tobias nie żyje. Wielu fanów zaczęło sobie zadawać wiele pytań, dlaczego to zrobił. Ale jakby tego było mało, w czwartym odcinku serialu Peter usuwa nagranie, na którym to Anissa (jedna z córek głównego bohatera) używa swoich super mocy.

Oczywiście można sobie przybliżyć komiksową historię tej postaci i dowiedzieć się, że na kartach komiksów był on przestępcą zamieszanym w śmierć ojca Jeffersona. Dopiero później się zmienił, otwierając swój sklep krawiecki i pomagając Jeffersonowi. Gambi zginął, przyjmując kulkę za Jeffersona, wierząc, że tak odpokutuje swoją winę. Lecz, jak wiemy, w serialu jest inaczej – za śmierć ojca Jeffersona odpowiada sam Tobias Whale. No chyba że o czymś nie wiemy…

Czy producenci chcą nam przypomnieć o złej naturze tej postaci, czy może ukryli jakiś smaczek dla widzów? A może Gambi zawarł jakąś umowę z Tobiasem w zamian za ochronę rodziny Jeffersona?