PODZIEL SIĘ

Tom Holland, aktor grający Spider-Mana w uniwersum Marvela, znany jest z przypadkowego ujawniania spoilerów. Tym razem, bardzo możliwe, że podzielił się wskazówką odnośnie Lokiego w Avengers: Infinity War.

Podczas wywiadu z Good Morning, America Holland ujawnił, że on i Tom Hiddleston, aktor grający Lokiego, właśnie poznali się w Londynie. To mogłoby sugerować, że Spider-Man i Loki nie będą dzielić żadnej sceny w filmie.

“Niesamowitą rzeczą w tych filmach jest to, że pracujesz z jednymi z najlepszych w branży i nie poznajesz ich aż do momentu współpracy.” – mówi Holland.

To nie jest nic pewnego. Magia montażu pozwala Marvelowi oraz innym filmom dodawanie czy też usuwanie postaci ze scen. Nawet jeśli Holland i Hiddleston nie pracowali ze sobą bezpośrednio, to nie znaczy, że ich postacie nie pojawią się razem w filmie. W końcu żaden z nich nie widział jeszcze filmu w całości.

Jednakże w oparciu o urywki scen, które mogliśmy zobaczyć w zwiastunach, wydaje się to mało prawdopodobne, że Loki i Spider-Man spotkają się. W sumie mogliśmy zobaczyć Lokiego tylko w jednej scenie do tej pory, w której przekazuje Kamień Przestrzeni, prawdopodobnie Thanosowi.

Jego nieobecność w pozostałych scenach ze zwiastunów oraz materiałów marketingowych może oznaczać miejsce, w których Bóg Kłamstwa pojawi się po raz ostatni. Los Lokiego został przewidziany już w pierwszej części Avengersów. Twórcy Avengers: Infinity War mają zamiar sprawić, że Loki odpowie za swoje czyny w bitwie przeciwko Thanosowi.

Avengers: Infinity War w kinach już od 26 kwietnia!