PODZIEL SIĘ
"Marvel's Captain America: The Winter Soldier"..Winter Soldier/Bucky Barnes (Sebastian Stan)..Ph: Zade Rosenthal..? 2014 Marvel. All Rights Reserved.

Na tym etapie Avengers: Infinity War pozostawił nam jeszcze mnóstwo pytań bez odpowiedzi. Jednakże fani potrafią już teraz dostrzec nowy wygląd swoich ulubieńców z Marvel Cinematic Universe.

Nowe zdjęcie Bucky’ego Barnesa (Sebastian Stan) obiegło już internet, ukazując jego nowe, złote ramię.

Fani byli przekonani, że Bucky otrzyma nowe ramię już prawie od momentu zakończenia Captain America: Civil War, ale nie byli jeszcze pewni, jak będzie wyglądać. Jednakże, tak jak bracia Russo zdradzili po wypuszczeniu zwiastuna, projekt posiada pewne cechy Wakandy.

W późniejszej wersji nagrania “Bitwy Wakandy”, ramię Bucky’ego ukazywało złote elementy, jednakże fani nie byli jeszcze pewni w stu procentach, jak to właściwie wyglądało nawet po wypuszczeniu oficjalnego zdjęcia, które zadebiutowało trochę wcześniej tego samego dnia. Dopiero zdjęcie opublikowane na stronie Reddit postawiło sprawę jasno, ale również dodało kilka interesujących, potencjalnych wątków.

Poniżej zdjęcia fani umieścili definicję słowa “kintsugi”, czyli Japońskiej sztuki naprawiania czegoś za pomocą złota. Jak się okazuje, metoda działa jedynie “ze zrozumieniem pojęcia, że coś jest piękniejsze, jeśli zostało złamane”, co w zupełności pasuje do podróży Bucky’ego również w skali narracyjnej.

Możecie zobaczyć nowe ramię Bucky’ego w akcji już 26 kwietnia 2018 w kinach w filmie Avengers: Infinity War.