PODZIEL SIĘ

Marvel Television oraz ABC właśnie wypuścił trailer następnego odcinka „Agents of SHIELD”, który po kilkutygodniowej przerwie powróci na ekrany telewizorów już w marcu.

https://youtu.be/RzmTucw1mvQ

Kolejny odcinek „Agents of SHIELD” zatytułowany All the Comforts of Home powróci dokładnie 2 marca 2018 r. Epizod pokaże zespół SHIELD po tym, jak przeszli przez monolit Kree, powracając do ich własnej linii czasowej. Wygląda jednak na to, że sprawy nie będą się miały dla nich za dobrze. Po tym, jak świat zobaczył LMD (Life Model Decoy) Daisy „Quake” Johnson, próbujący zabić Generała Talbota, agenci SHIELD są teraz najbardziej poszukiwanymi zbiegami Ameryki.

Wydaje się, że zespół przydzielony do zadania schwytania agentów SHIELD nie ustanie, dopóki nie znajdzie swojego celu, jednocześnie angażując w pościg tajemniczą, zamaskowaną kobietę.

W odcinku pojawi się gwiazda Disney Channel, Dove Cameron, która zadebiutuje jako postać o imieniu Ruby. W tej chwili niewiele wiadomo na temat postaci Ruby, poza tym, że jest sprytną kobietą oraz córką wysokiego rangą urzędnika w bazie wojskowej Blue Raven. Kobieta jest również zafascynowana Quake.

Zespół SHIELD ma jednak większe problemy w tle. Wiedzą, że świat wkrótce się skończy. Wiedzą, że potencjalnie to ich koleżanka, Quake, będzie za to odpowiedzialna. Yo-Yo wie nawet więcej. Wie, że Phil Coulson umiera i to, że będą starali się go ratować, doprowadzi do wszystkich wydarzeń i tym samym do zniszczenia planety.

Agenci zostali uwięzieni w pętli czasowej, w której podróżują do przyszłości tylko po to, aby powrócić do domu i patrzeć, jak świat zmierza ku zagładzie. Czy jest jakiś sposób, aby przerwać ten cykl?

All the Comforts of Home będzie 99 odcinkiem “Marvel’s Agents of SHIELD”, co oznacza, że nie będzie trzeba zbyt długo czekać na kolejny, setny epizod, który – jak zapowiedział Jeph Loeb – ma być kamieniem milowym oraz znaczącym wydarzeniem.

„Widzicie, to chyba nikogo nie zdziwi, że setny odcinek będzie znaczącym wydarzeniem w serialu.” – zdradził Loeb. „To wszystko, co mogę zdradzić. Wrócą do domu z kosmosu!”

Zwiastun:

Jak sądzicie, co takiego wydarzy się w setnym epizodzie serialu, że stanowić to będzie jego kamień milowy?