PODZIEL SIĘ

Agenci Tarczy powrócą tego lata na platformie ABC, a kiedy to nastąpi, będziemy mieli nowego szefa w mieście.

ABC wypuściło pierwsze zdjęcie z 6 sezonu, na którym widać nowego dyrektora Tarczy. Jest to znajoma i lubiana twarz dla fanów, a nowym bossem ma być nie kto inny, jak Alphonso “Mack” Mackenzie (Henry Simmons

).

agents-of-shield-season-7-director-mack

Najświeższe doniesienia mówią, że pod skrzydłami Macka Tarcza znowu będzie ekspansywną, dobrze funkcjonującą organizacją, a nie bandą przyjaciół śpieszących uratować świat po tym, jak rząd USA oficjalnie rozwiązał ich działalność.

Jeśli zastanawiacie się, czy Mackenzie – często najbardziej niechętny i racjonalny członek zespołu – jest gotowy, by przyjąć stery, cóż… nie jesteście jedyni. Takiego samego zdania jest Simmons.

“Osobiście uwielbiam bycie dyrektorem Tarczy. Mack walczył ramię w ramię z ludźmi, których musi teraz poprowadzić i to działa na jego korzyść. Jest jednym z nich.”mówił odtwórca roli Macka. “Jednak jest jedna rzecz, która może być przeszkodą w skutecznym, rozsądnym przywództwie – on bardzo niechętnie wystawia ludzi, na których mu zależy, na linię frontu. I to może doprowadzić go do najcięższych decyzji w roli dyrektora. Jakich poświęceń będzie musiał dokonać?”

Jak myślicie, czy postawienie Macka zamiast Daisy w roli dyrektora to dobry pomysł?