PODZIEL SIĘ

Serial animowany o tytule “Young Justice” doczekał się 3 sezonu, który został właśnie nagrany. Od 2 sezonu minęło sporo czasu, bo ostatni odcinek został wyemitowany w 2014 roku.

Liga Młodych swoją premierę miała w 2012 roku i zaledwie po dwóch sezonach została anulowana, lecz producenci za prośbą fanów wznowili serię młodych superbohaterów. W zeszłym roku informowaliśmy, że powstanie 3 sezon Young Justice o tytule Outsiders.

Aktor Khary Payton, który podkłada głos w serialu pod Aqualanda, dzieli się z nami pewnymi informacjami na temat nowego sezonu:

” Zarejestrowaliśmy już wszystkie 26 odcinków. Teraz pozostaje nam tylko czekać na powrót animacji. Już to widziałem i wygląda świetnie, jestem taki podekscytowany! Nie mogę się doczekać, aż to zobaczycie. Pokochacie to. “

Niestety nie ma jeszcze ustalonej konkretniej daty premiery, ale wiemy, że serial powróci w tym roku. Nie wiemy także, jaki będzie główny konflikt tego sezonu, lecz czekamy na to z niecierpliwością!

Twórcy mają wiele możliwości tego, co może wydarzyć się w 3 sezonie Ligi Młodych, ponieważ – jak wiemy – między 1 a 2 sezonem minęło kilka lat i nadal nie wiemy, jak potoczyło się wiele rzeczy, więc mogą być retrospekcje odnośnie tego, co się działo w tym czasie.

Co Waszym zdaniem pojawi się w 3 sezonie Young Justice? Zapraszam do komentowania!