PODZIEL SIĘ

Arrow aktualnie jest w połowie sezonu, ale wygląda na to, że jeden z odcinków serialu zaplanowany w kolejnym roku już wzbudza zainteresowanie fanów.

Showrunner serialu o mścicielu, Beth Schwartz, udostępniła ostatnio zdjęcie najnowszej strony dotyczącej 13 odcinka siódmego sezonu serialu, na którym w ogóle nie widać tytułu. Zamiast tego leży nóż zakrywający tajemniczą cześć kartki.

Biorąc pod uwagę to, że Arrow zmienił swoje sposoby działania, nie wiadomo, do czego ten tajny tytuł mógłby się odnosić. Półfinał tego sezonu pokazał Olivera Queena (Stephen Amell), który zatrudnił się jako Green Arrow jako pracownik SCPD, co z pewnością sprawi, że walka z Ricardo Diazem (Kirk Acevedo) i Longbow Hunters przybierze nową formę.

„Jego decyzja o pozostawieniu Diaza przy życiu nie wpłynie na jego związek z Felicity, ale myślę, że będzie to miało niezwykły wpływ na inną osobę, z którą jest bardzo blisko.” – powiedział ostatnio Amell reporterom. „Nie wiem, czy rzeczywiście będzie żałować decyzji, prawdopodobnie… Może to część nowego więzienia Olivera, którym są decyzje, z którymi musi żyć, nawet jeśli ostatecznie jest to najlepsza rzecz, nie chciałbym go zostawić przy życiu. Zobaczymy.”

Epizod ujawnił również, że Emiko Queen (Shea Shimooka) jest Nowym Green Arrowem, tajemnicą, która nęka fanów “Arrow” od początku sezonu. Chociaż wciąż nie jest jasne, kim jest M.O. Emiko, jej obecność może oznaczać interesujące rzeczy dla Olivera i Green Arrowa.

„Jedyne, co mu pozostało do zrobienia – i nie musi umierać, aby to zrobić – to musi zostawić dziedzictwo. ” – powiedział Amell w wywiadzie. „Myślę, że pozostawienie spuścizny to ostatnia rzecz, którą może pozostawić po sobie charakter.”